SALI KONSERLERİ
Üç Usta Birarada: 
ULUCAN TRIO Özcan Ulucan (Keman), 
Ozan Evrim Tunca (Viyolonsel), 
Birsen Ulucan (Piyano)


12 Kasım Nov 2019 Salı Tues │ 20:30 – 22:00
Erimtan Arkeoloji ve Sanat Müzesi : Kale Mahallesi Gözcü Sokak No:10 Altındağ Ankara


Ülkemizin sayılı piyano üçlülerinden olan Ulucan Trio, 12 Kasım 2019 Salı akşamı saat 20.30'da Müze'de Müzik Salı Konserleri 5. Sezonu çerçevesinde Erimtan Müzesi'nde sahnede olacak. Ulucan Trio, Özcan Ulucan (keman), Ozan Evrim Tunca (viyolonsel) ve Birsen Ulucan'dan (piyano) oluşuyor.

Ulucan Piyano Trio, dört eserle sahnede olacak

Ulucan Trio bu konserinde, Fransız besteci M. Ravel'in dört bölümden oluşan piyanolu üçlüsünün yanı sıra, tanınmış Türk besteci Özkan Manav'ın “Laçin” başlıklı üçlüsünü seslendirecektir. Programda ayrıca Özcan Sönmez'in ve Berkant Gençkal'ın üçlüleri de yer almaktadır. Her iki besteci de, bu üçlüleri Ulucan Trio için bestelemiştir. 
Özcan Ulucan ve Birsen Ulucan kardeşler, aralarına tanınmış çellist ve pedagog Prof. Ozan Evrim Tunca'yı da alarak Ulucan Trio'yu oluşturmuştur. Ulucan Trio, klasik müzik dünyasından önemli trioların yanı sıra, Türk bestecilerinin de bu alandaki eserlerini değerlendirmektedir. Özcan Ulucan halen Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda, Prof. Ozan Evrim Tunca Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarı'nda ders vermektedir. Birsen Ulucan ise oda müziği ve orkestralı konserlerde solist olarak yer almakta, çocuklara ve genç öğrencilere müzik eğitimi vermektedir.

BİLETLER
 Konser biletleri Müze gişesi ve Biletix'te http://www.biletix.com/mekan/MB/ANKARA/tr
 Müze gişesi ,Pazartesi hariç her gün 10.00-17.00 saatleri arasında açıktır.
 Tel: (312) 311 04 01
 Müze gişesinden her konser için 10 ve üzeri sayıda bilet alanlara % 15 indirim yapılmaktadır.